Oferty pan

Najlepsze Znaleziska I Wpisy

Ależ się dzisiaj wyspałem. "Dobrze dzisiaj po prostu odwrócił się od naprawdę ciekawe bardzo nudne, a być irytujące w 2,5 sekundy." Luke nie mógł uwierzyć obrotu wydarzeń. Właśnie wróciliśmy do domu po swoje ubrania mocowania dodatkowych dwóch rundach z panną Bradleya, do których obiecała jedną trzecią w późniejszym czasie, gdy będzie on korzystać z czegoś, co Serina dał mu. Był zastanawiające się, co to było, kiedy przeszedł przez drzwi, aby być nękani przez siostrę będąc spojrzał na jego zmęczoną matką.

Moja zona daje juz od dłuzszego czasu. Pracowałem w Irlandii i długo nie było mnie w domu, kiedys po przyjezdzie znalazłem pod łozkiem opakowania od kondonow, strasznie się wsciekłem zrobiłem awanture zagroziłem rozwodem. A moja zonka na to ok ale to twoja wina i tez nie jestes wierny zaczelismy rozmawiac i od słowa do słowa opowiedziała mi z szczegołami jej sexie. klientach z banku z ktorymi umawia się na kawe a konczy w łozku sexie na szkoleniach, facetach z netu. Dzis jak przyjade do domu to Danusie opowiada mi swoich przygodach a potem ostro się kochamy , anal ,oral, połyk, itp. Przyznała się nawet ze jak była w Niemczech u siostry poszła na basen FKK dała się poderwac jakiemus niemcowi i pieprzyła się z nim w przebieralni.

Pomyślałem że warto jeszcze dodać że (być może wbrew pozorom, bo jako dzieci mieliśmy do dyspozycji raczej tylko rowery górskie i składaki czy inne ukrainy) rysunek roweru szosowego jest znacznie bardziej uniwersalnym symbolem. To dlatego że rowery szosowe są historycznie starsze, mocniej zakorzenione w rowerowej kulturze i zdaje się że bardziej powszechne a na pewno bardziej obecne w mediach i świadomości społecznej (każdy potrafi wymienić parę nazw wyścigów szosowych i nazwisk kolarzy, kto potrafi wymienić z nazwy jakiś górski wyścig i zawodnika? No, może poza Mają Włoszczowską). Rower górski to taka nowoczesna niszowa odmiana roweru. Rower szosowy to bardziej "po prostu rower".

Moim rozwiązaniem są za pieniądze dziewczyny pracujące w domach i ogłaszające się na portalach z anonsami. To jest największa wygoda i dużo większa pewność udanego seksu niż w wypadkach opisanych powyżej. Od dłuższego czasu jeżdżę po Polsce z laptopem i w nowych miastach szukam randek na serwisach typu albo roksa. Hotnight ma dodatkowo opcję, że dziewczyny zaznaczają się na mapie więc szukam w prosty sposób tak, żeby były w okolicy. Oto moja metoda.

Jestem jednym z najbardziej samotnych ludzi na tym świecie. Nie wiem czy da się żyć bardziej samotnie, ale ta słynna legendarna piwnica to tak naprawdę mój styl życia. Nie jest to oczywiście z wyboru, tak się niestety złożyło że zostałem na marginesie społeczeństwa. Jestem jedynakiem, od zawsze żyłem w pojedynkę. Moi rodzice zabraniali wszystkiego co się da i tak już to się ciągnie po dziś dzień, mam 24 lata i nie potrafię nawet spojrzeć w oczy kobiecie.

Zastanawiam się czy nie dodać do opisu zastrzeżenia, że na spotkaniach płacę tylko za siebie, tyle że wtedy pewnie wyjdę na sknerę którą nie jestem, czytałem na wizażu laskach które po prostu są uzależnione od chodzenia na randki z coraz to nowymi kolesiami, może to faktycznie jest dobry sposób żeby odfiltrować takie cwaniary.

I jeszcze te erotyczne fantazje, że połowa youtuba chce go pobić xD Zwykły random, który nie ma życia poza youtuberami wbił sobie, że jest kimś i każdy chce mu dojebać xDDDD I z 60 wpis boxdelu w ciągu 2-3 dni. Czy to już stalking, czy tylko choroba psychiczna? Bo, że ma obsesje to widać gołym okiem, stalkuje go gdzie jest, co robi, co napisał, przerabia screeny z jego twarzą. Dosłownie wszystko. A wszystko dlatego, że pół roku temu dostał mglistą zapowiedź piwa, oczywiście olaną, bo kto i po co miałby się spotykać z randomem z neta. A tu mija pół roku, a chory psychicznie człowiek nadal nie może zapomnieć.

Zobacz również: spotkanie na sex