Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu


Przytulenie się do niego uważam, za coś całkowicie normalnego, z nim mam taki kontakt osobowy, jak z nikim wcześniej. (Z M. znaliśmy sie już bardzo długo zanim przełamaliśmy bariery i postanowiliśmy się potrzymać za ręce.

Podanie komuś dłoni w geście powitania czy pożegnania uważam za okazanie wielkiej poufałości. Ponieważ spożycie litra piwa zmusiło mnie do skorzystania z wc, na chwilę musiałam opuścić swoje miejsce i całe szczęście, bo był to naturalny sposób uwolnienia się z uścisku pana J. Jak tylko bowiem zgasło światło i rozpoczął się koncert on złapał moją lewą rękę i mocno ją ściskał. Kiedyś już byłam na podobnym wieczorze z M., ale to było dawno temu.

Koncert bardzo mi się podobał; oni robią coś w rodzaju spektakli. Teraz zaś ma znacznie przerzedzone włosy całkiem siwe, podobnie jak i wąsy. Swoje spotkania chętnie zresztą opisuje (9wystąpiła nawet w znanym talk show, tylko ze w peruce i makijażu), nie widząc w swoich relacjach zadnej sprzeczności.

” ” całkowicie porąbani, albo ciapy, albo dupki, pijacy, nieudacznicy bez grosza, cwaniacy bez skrupułów, młode kurwiszonki lub starzy erotomani, przeintelektualizowani jajogłowi z wymaganiami z sufitu, tzw. Skoro portale owe mają rzekomo służyć poznaniu faceta /kobiety/ swojego życia (pomijam randki) ,to po cholerę tkwią na nich ludzie, którzy mają zupełnie inne cele? Z pewnością zależy to od nastawienia, konieczna jest też pewna otwartość na poznawanie nowych osób.

Może więc dobrym sposobem jest poszukiwanie bliskiej osoby za pośrednictwem biura matrymonialnego? W dzisiejszych czasach często zdarza się, iż pary poznają się przez Internet, na czatach lub forach internetowych.